Przywództwo

Menedżer jako coach

Wpływowe/znaczące rozmowy coachingowe

Organizacje oczekują od swoich liderów, że Ci będą pełnić aktywną rolę w rozwijaniu, angażowaniu i zatrzymywaniu swoich pracowników. Większość liderów nie posiada do tego odpowiednich umiejetności i narzędzi.

Podczas warsztatu Menedżer jako coach (MAC) uczymy menedżerów przeprowadzania krótkich, wywierających wpływ rozmów coachingowych. Dzięki temu podwladni mają szansę ruszyć  z miejsca, przezwyciężyć przeszkody i osiągać lepsze wyniki.

MAC jest dla tych organizacji, które chcą rozwijać menedżerów średniego i wyższego szczebla. MAC wyposaża menedżerów w narzędzia pomagające ich podwładnym w efektywnym funkcjonowaniu w zmieniającym się środowisku.

Podczas szkolenia menedżer nauczy  się prowadzić krótkie, wywierające wpływ rozmowy coachingowe. Rozwinie zdolności związane z oceną sytuacji i doborem działań przy użyciu przyjaznych  i łatwych w stosowaniu narzędzi. Przećwiczy ich użycie na konkretnych, realnych przykładach z praktyki menedżerskiej.

Trening
Jak to działa?
Przygotowanie

Kwestionariusz on-line przed warsztatami. 

Przygotowanie i dostosowanie do konkretnej organizacji.  

Dwudniowe warsztat rozwoju umiejetności coachingowych oparty o praktyczne narzędzia i 11 scenariuszy dopasowanych do konkretnych wyzwań menedżerskich.

Intensywny trening oparty o case study

Wdrożenie

Opcjonalne spotkania wdrożeniowe oraz follow-up.

Kwestionariusz on-line po ukończeniu warsztatów w celu pomiaru ROI.

Czego możesz się spodziewać?

Menedżerowie będą potrafili diagnozować potrzeby członków swoich zespołów w kontekście rozmów coachingowych. Zdobędą też praktyczne narzędzia do bieżącego prowadzenia coachingu członków swoich zespołów ucząc się, jak prowadzić konkretne, wywierające wpływ rozmowy coachingowe. Wyrobią w sobie zdolności przywódcze w rozmowach 1 na 1, dzięki czemu rozwiną kulturę coachingową w organizacji.

CONTACT US

 

N.E.W.S.™ Navigation Sarl

13, Chemin des Chênes
1009 Pully
Switzerland

 info@newsnavigation.org

© N.E.W.S. Navigation Sarl. 2017

Follow us

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

Like | tweet