W 2003 r. Aviad Goz, założyciel i CVO N.E.W.S.® Coaching Training i założyciel grupy Momentum, przeprowadził badanie, aby zidentyfikować powody, dla których ludzie, zespoły i organizacje utykają w swojej podróży. Dzięki dziesięcioleciom pracy z tysiącami organizacji na całym świecie, badanie zaowocowało zidentyfikowaniem przez Aviada czterech głównych przyczyn:


1. brak kierunku i wizji
2. brak zaangażowania i motywacji
3. brak planowania i wykonania
4. ograniczające przekonania i bariery


W momencie przebłysku Aviad przełożył  te przyczyny na 4 strony świata i kompas, który umożliwia efektywną nawigację przez biznesowe skrzyżowania i zmiany.

W nadchodzących latach Aviad i jego zespół stworzyli zestaw rozwiązań opartych na kompasie N.E.W.S.® . Sukces, który nastąpił, doprowadził do stworzenia sieci profesjonalnych partnerów szkoleniowych i coachingowych, którzy wspierają naszych klientów w ich dążeniu do sukcesu i rozwoju w czasach zmian.                                                                                              

Dzisiaj N.E.W.S.® Coaching i Szkolenie to prawdziwie globalna firma. Ponad 1000 profesjonalnych trenerów, coachów i facylitatorów posiada certyfikaty, dzięki którym może zaoferować duży pakiet rozwiązań i pomagać Klientom - firmom od start upów po Fortune 100, nawigować w czasach zmian.  

CONTACT US

 

N.E.W.S.™ Navigation Sarl

13, Chemin des Chênes
1009 Pully
Switzerland

 info@newsnavigation.org

© N.E.W.S. Navigation Sarl. 2017

Follow us

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon