Kompas

Kompas N.E.W.S. ™ to uporządkowany, systematyczny framework oparty na metaforze kompasu. Oferuje osobom indywidualnym, zespołom i organizacjom praktyczne narzędzia do poruszania się w obliczu wyzwań i zmiennego środowiska. 

W każdym punkcie decyzyjnym, a już na pewno na każdym znaczącym rozdrożu należy znaleźć odpowiedź na następujące 4 podstawowe pytania:

Gdzie:

Co Cię motywuje? Jakie jest znaczenie tego co robisz?

Dokąd idziesz? Jaki jest Twój kierunek?

Dlaczego:

Jak:

Jaki jest Twój plan? Jak będziesz go realizował? 

Dlaczego nie:

Jakie są Twoje ograniczające przekonania i bariery? 

Na te pytania należy odpowiedzieć na 3 poziomach: osobistym, interpersonalnym i organizacyjnym. Udzielenie odpowiedzi na te pytania na tych trzech poziomach tworzy matrycę, która obejmuje 12 ważnych obszarów w postępie organizacyjnym. Nazywamy ją  "Matrycą 12 Pól".                                             Korzystanie z Kompasu i Matrycy 12 Pól we wszystkich naszych rozwiązaniach zapewnia płynne przejście z jednego rozwiązania do drugiego przy użyciu tej samej logiki i języka. Kompas pozwala naszym trenerom, coachom i facylitatorom na całym świecie dostarczać podobne treści z podobnymi rezultatami.

Co wyróżnia Kompas:

Głęboki i prosty, ustrukturyzowany, praktyczny i zorientowany na wyniki kompas został zaprojektowany aby ułatwić nawigację osób indywidualnych, zespołów i organizacji. Zapewnia przejrzystą i uporządkowaną mapę procesu i zapewnia wyraźnie ponadprzeciętne wyniki.

CONTACT US

 

N.E.W.S.™ Navigation Sarl

13, Chemin des Chênes
1009 Pully
Switzerland

 info@newsnavigation.org

© N.E.W.S. Navigation Sarl. 2017

Follow us

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

Like | tweet